KODULEHED JA E-POED 

Kodulehtesid on väga palju erinevaid. On ühe tootega e-poode, on 10 000 tootega suuri e-poode, on väikseid blogisid, on ettevõtet tutvustavaid kodulehti, on keskmise suurusega infoportaale ning on teenuselehti. 

Palju maksab? 

Koduleht ja koduleht võib erineda teineteisest kui öö ja päev. Just see on ka põhjus, miks ei saa anda ühest, konkreetset ja fikseeritud vastust küsimusele “Palju kodulehe tegemine maksab?”. Võrdlusena võib välja tuua, et ka küsimusele “palju maksab korter Tallinnas” ei ole ühte vastust, sest määrajaid on liiga palju – asukoht, suurus, seisukord jne. 

Pakume kodulehtede ja e-poodide arendust ning ehitust, mis põhinevad WordPressi, Magento või Prestashop tehnoloogial. Need on mugavad ja kasutajasõbralikud ning klient saab soovi korral lehe valmides nendega ise edasi töötada. 

Ettevõtte-siseselt on meil kodulehtede ja e-poodide ehitamise kogemust ligi 20 aastat. Selle aja jooksul on väga palju muutunud, sest kogu IT-valdkond on olnud suures arengus. Meil on korralik kogemus, rohkelt teadmisi ja oskused töötada kliendi reaalsetest vajadustest lähtuvalt.

 Hea koduleht on: 

  • visuaalselt ilus 
  • eesmärgistatud 
  • lihtne ja loogiline 

Mida need kriteeriumid täpsemalt tähendavad? 

Koduleht peab hea välja nägema, olema harmooniline ja visuaalselt terviklik. Pildid, graafikud, joonised ja tekst moodustavad sageli peamise osa välimusest, kuid tegelikult on seal veel rohkelt disainielemente. 

Oma pikaajalisele töökogemusele tuginedes teame, et klientide võib kõige suuremaks väljakutseks osutuda kodulehe lähteülesande ja eesmärkide kirjapanek. Need aga on iga kodulehe vundamendiks  

Tänaseks on meil sedavõrd tugev kogemustepagas olemas, et oskame kliendilt vajaliku info kätte saada ja aidata eesmärkide sõnastamisel ning püstitamisel. Pärast kliendiga kohtumist saame töö kaardistada ja mahu paika panna, hinnapakkumise koostada ja töö võibki alata! 

Kuidas erineb Meedianet oma konkurentidest?