Project Description

Kõrge jõudlusega transmissiooniõlid, mis seavad standardeid

Pikem töö- ja kasutusiga, suurem töökindlus ja väiksemad kulud on vaid mõned ADDINOLi tööstustransmissiooniõlide eelistest. Tooted on arendatud tihedas koostöös juhtivate reduktori- ja seadmetootjatega ning teadusinstituutidega. Uued tehnoloogiad, nagu Surftec® või Advantec Formula, võimaldavad ADDINOL Eco Gear   sarja transmissiooniõlidel pakkuda optimaalset jõudlust ka äärmuslikel koormustel ja temperatuuridel, nagu nt elektrituulikutes.

Kasutage suurimateks koormusteks ettenähtud ja maksimaalse kulumiskaitsega mineraalsete, sünteetiliste, PAO-põhiste või silikoonivabade ADDINOLi tööstustransmissiooniõlide  eeliseid.

Surftec® – tõhus retsept kulumise vastu

Tänu Surftec® tehnoloogiale sobituvad ADDINOL Eco Gear M ja S sarja määrdeained hammasülekannetes esinevate vahelduvate koormustega ja suurendavad hammaste kontaktpindade kandevõimet. Nad ennetavad efektiivselt mikropitingut ja kontaktväsimust ning muudavad isegi varasemate kahjustustega pinnad uuesti siledaks.

Advantec Formula – maksimaalseks energiatõhususeks

Uuemat tüüpi reduktorites, nagu nt elektrituulikutes, sobib ideaalselt kasutamiseks ADDINOL Eco Gear W. Innovaatiline Advantec Formula tehnoloogia vähendab hõõrdumist hõõrdepaari vahel ja tagab madalama temperatuuri õlivannis. Sellest tulenevalt väheneb reduktori võimsuskadu ja suureneb reduktori kasutegur.

SOS reduktori kahjustus

Harilikud transmissioonimäärdeained ei kaitse aktiivselt kulumise eest. Kui lisaks valitsevad rasked ekspluatatsioonitingimused, on tulemuseks pindmised mikropraod, kontaktväsimus, teravad servad ja väsimusmurenemine. Kahjustused võivad viia reduktori rivist väljalangemiseni ja kogu tootmise seiskumiseni. Sageli saavad aga kahjustatud reduktorid pärast üleminekut ADDINOL Eco Gear M ja S transmissiooniõlidele edasi töötada. Mõned vähemalt nii kaua, kuni kohale on jõudnud uus agregaat ja paljud neist isegi veel pikki aastaid.

Ülevaade eelistest:

  • väiksemad hoolduskulud tänu pikemale õlivahetusvälbale
  • Surftec® tehnoloogiaga tagatud aktiivne kaitse kulumise eest
  • (kontaktväsimusest ja mikropitingust) kahjustatud pindade tasandamine
  • suurem energiatõhusus tänu väiksemale hõõrdumisele (võrreldes CLP tüüpi standardõlidega)
  • reduktorite ja masinaosade pikem tööiga
  • meie tehniliste ekspertide suurepärane personaalne teenindus