Project Description

ADDINOLi ketimäärdeained – ideaalsed äärmiselt kõrgeteks töötemperatuurideks

Ketimäärdeainete arendamisel on ADDINOL spetsialiseerunud kõrgtemperatuurilistele ekspluatatsioonitingimustele. Olles valmistatud sünteetilistest baasõlidest ja spetsiaalsetest manustest, sobivad ADDINOLi ketimäärdeained termiliselt koormatud konveierikettidele, -rullidele ja -lintidele, mida kasutatakse konveierahjudes, kuivatites, kilevenitusmasinates või pressides. ADDINOLi kõrgtemperatuurilised ketiõlid hoiavad isegi suurtel koormustel ja kiirustel ära koorikute ja setete tekke.

Kõrgeim jõudlus kõikides tingimustes

ADDINOL Cliptec XHS sarja kõrgtemperatuurilisi ketiõlisid kasutatakse kuni maksimaalselt +250 °C temperatuuril peamiselt plastitööstuses. Hoolimata kõrgetest töötemperatuuridest ei tekita ADDINOL Cliptec XHS ketiõlid keti hõõrdepindadele ja juhtsoonde lakisetteid ega koorikuid. Määrdeaine torustikud püsivad puhtad ega ummistu. Ketiõlid nakkuvad keti hõõrdepindadega ning tagavad vastupidava ja katkematu määrdeainekelme. Nautige efektiivsust ja ökonoomsust ADDINOLi ketimäärdeainete kasutamisel.

Väiksem energia- ja õlikulu

Need, mis tihtipeale puitkiudplaatide tootmisel valitsevaid olusid kirjeldavad, on suure termilise koormuse all töötavad ketid, konveierilindid ja rullid. ADDINOL Belt Lube HT tootesari arendati spetsiaalselt kasutamiseks tolmuses, agressiivses ja niiskes keskkonnas Dieffenbacheri (CPS Conti­Panel­System) ja Siempelkampi (ContiRoll® süsteemiga) pidevpressides ning Küstersi perioodilistes pressides. Lisaks sellele, et nad kaitsevad aktiivselt kulumise ja sadestiste eest, on neil ketiõlidel ka suurepärane hõõrdetegur. Väiksema hõõrdetakistuse tõttu väheneb detailidele mõjuv mehaanilise ja termiline koormus. ADDINOL Belt Lube HT toodete kasutamisega on seega võimalik pikendada terve masina tööiga ja vähendada energiakulu.

Süsteemide puhastus ja kaitse

Kettide, liugdetailide ja rullsüsteemide hoolduse raames soovitame tõrgeteta töö tagamiseks puhastada süsteemi regulaarselt tootega ADDINOL System Cleaner HT.

Ülevaade eelistest:

  • heakskiidud juhtivatelt masinatootjatelt
  • optimaalne kasutus kõrgetel temperatuuridel
  • ennetavad koorikute ja setete teket
  • suurepärane kulumisvastane kaitse
  • väiksem õlikulu tänu minimaalsele aurustumiskaole
  • masinaosade ja seadme pikem tööiga
  • meie tehniliste ekspertide suurepärane personaalne teenindus