Project Description

ADDINOLi gaasimootoriõlid – maksimaalne efektiivsus

ADDINOLi gaasimootoriõlid on arendatud eesmärgiga tagada elektri ja soojuse koostootmisjaamade maksimaalne efektiivsus ja töökindlus. Nad on toodetud kvaliteetsetest mineraalõli rafinaatidest ja uudsetest manustest ning kohandatud nüüdisaegsete gaasimootorite komplekssetele nõuetele. ADDINOLi valikust leiab sobiva toote igat liiki gaasile ja kõikideks ekspluatatsioonitingimusteks. ADDINOLi gaasimootoriõlisid kasutatakse biogaasijaamades ning prügila-, reovee-, kaevandus- ja maagaasiga töötavates seadmetes. Olgu kõrged töötemperatuurid või suur saasteainesisaldus, nad on spetsiaalselt arendatud gaasimootorite äärmuslike nõuete täitmiseks.

Võtke kasutusele ADDINOLi gaasimootoriõlid, nagu ADDINOL MG 40-Extra Plus biogaasijaamades või ADDINOL Eco Gas 4000 XD maagaasiga töötavates mootorites.

Jõudlus, mis veenab

ADDINOLi gaasimootoriõlide suurepärase jõudluse kasuks räägivad arvukad heakskiidud juhtivatelt mootoritootjatelt: GE Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, MTU Onsite Energy, Tedom, Perkins.

ADDINOLi jahutusvedelik – kasutusvalmis ja heakskiidetud

Lisaks usaldusväärsele määrimisele mängib gaasimootori töökindluse tagamisel määravat rolli soojusvahetus.

Individuaalselt määratud maksimaalne õlivahetusvälp

Gaasimootori stabiilse töö eelduseks on õli seisundi regulaarne kontroll ja õli vahetamine etteantud intervallide järel. Kasutades ADDINOLi analüüsiteenust, saab käitaja ülevaate õli tähtsaimatest parameetritest ja optimaalse õlivahetusvälba soovituse lähtuvalt konkreetsest seadmest.

Ülevaade eelistest:

  • väiksemad hoolduskulud tänu pikemale õlivahetusvälbale
  • usaldusväärne kulumiskaitse
  • tõhus kaitse sadestiste ja korrosiooni eest
  • mootori laitmatust puhtusest tulenev suurepärane efektiivsus
  • tõrgeteta töö ja mootori pikk tööiga
  • heakskiidud juhtivatelt masinatootjatelt
  • meie tehniliste ekspertide suurepärane personaalne teenindus